My Ohana powstała z miłości i pasji. Miłości do macierzyństwa, rodziny
i siebie nawzajem. Pasji do wspólnej pracy, działań, wiary w rodzinę i jej siłę..

Kontakt

Tworzymy ją my, dwie Izy: mamy, przyjaciółki, fizjoterapeutka i doradczynie macierzyńskie. Jesteśmy certyfikowanymi doulami, Promotorkami Karmienia Piersią, instruktorkami szkoły rodzenia, masażu dziecięcego i chustonoszenia.

Od 2012 roku prowadzimy grupy wsparcia, w 2013 r. wspólnie założyłyśmy inicjatywę Mlekoteka – coroczną Akcję (promującą mleko mamy) i sieci grup wsparcia laktacyjnego. Spotykamy się z rodzicami podczas indywidualnych konsultacji oraz warsztatów. Prowadzimy szkolenia dla specjalistów pracujących z kobietami i rodzinami w okresie okołoporodowym..

Jesteśmy autorkami przewodnika dla rodziców małych dzieci “Ćwiczenia z tulenia na pierwsze 52 tygodnie z dzieckiem”.

Pomagamy przyszłym i świeżo upieczonym mamom i tatom łagodnie wejść w kolejny etap ich życia, wzmacniając zaufanie do ich intuicji i kompetencji. Pokazujemy, że to co najważniejsze mają już w sobie. My pomagamy im tę siłę wydobyć. Budujemy przestrzeń przepełnioną szczerością i wsparciem, w której dzielimy się entuzjazmem, rzetelną wiedzą i praktyką.

Naszą misją jest autentyczne i satysfakcjonujące rodzicielstwo

“Our wounds are often the openings into the best and most beautiful part of us.”

My Ohana, przestrzeń, w której żyjemy w harmonii.

Współpracujemy z Pawłem Zawitkowskim i Anią Szozdą-Bugajską, działając w gabinecie Całkiem Fajni Terapeuci, z Fundacjami: Rodzić po Ludzku i Promocji Karmienia Piersią i BAnk Mleka Kobiecego.

Cieszymy się, że tu jesteś.

Iza Frankowska-Olech i Iza Sztandera